Forum Projekt Polska poza mapą

Awatar użytkownika
fij@s
Administrator
Kontaktowanie:

Forum Projekt Polska poza mapą

Postautor: fij@s » 29 maja 2016, 18:49

Witajcie,

Polska poza mapą, czyli zapomniane miejsca, zrujnowane pałace, opuszczone wioski, tajemnicze fortyfikacje, dzika przyroda oraz wiele innych lokalizacji, których często nie znajdziecie w przewodnikach.
Celem tego forum jest dzielenie się wspólną pasją związaną z "odkrywaniem" takich miejsc oraz ich historią.

Zapraszamy do aktywnego udziału w tworzeniu tej społeczności.

"Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le po­myślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, od­kry­waj." – Mark Twain

Projekt Polska poza mapą
Obrazek

Grześ
Kontaktowanie:

Re: Forum Projekt Polska poza mapą

Postautor: Grześ » 29 maja 2016, 22:37

witam szanowne grono kolegów którzy zaglądają do każdej dziury i ruiny, które 99% naszego społeczeństwa omija szerokim łukiem. Bo jest niebezpiecznie, bo może coś na głowę spaść, bo jest ciemno, mokro i jak to ludzie mawiają nie przyjemnie. ;)

Awatar użytkownika
BabaJaga
Kontaktowanie:

Postautor: BabaJaga » 29 maja 2016, 23:41

Dobry wieczór. Jestem BabaJaga dla której najlepszym relaksem to wyjście czy wyjazd w teren. Lubię być tam gdzie trzeba zapłacić za bilet wtępu i tam gdzie trzeba ubarć wojskowe buty aby bezpiecznie dojść . Zwiedzaniem ekstremalnym czy urbexem zajmuję się z moim mężem od 24 lat . Wcześniej oczywiście bez męża, połączyna nas właśnie ta pasja. Zam obiekty które obecnie są biletowane i bardzo licznie odwiedzane przez turystów. Wyciągalam cegły z kazamat DonJona w Srebrnej Górze, Sztolnie Walimskie zwiedzałam w świetle górniczej latarki , pod koniec lat 80 tych. Kopalnia W Złotym Stoku też była dla mnie miejscem wielu wypadów weekendowych i nigdy nie zapomnę zjazdu na linie aby dostac sie do wodospadu w Sztolni Czarnej. Kocham Dolny Śląsk , własnie poznaję Bieszczady. Pojezierze Drwaskie to od 1999r nasza stała miejscówka. Chcę jednak być jeszcze tam gdzie mnie nie było a warto pojechać .
Nie ma złej pogody - są ludzie źle ubrani .

konrad626
Kontaktowanie:

Postautor: konrad626 » 30 maja 2016, 0:41

Witam wszystkich :) jeszcze nas malo ale pewnie grono sie powiekszy :)

Mav
Kontaktowanie:

Postautor: Mav » 30 maja 2016, 6:12

Witam.Maverick zwany też Mav.Pasją moją jest latanie po tzw. dziurach i fotografowanie oraz interesują mnie rożne inne dziwne rzeczy niewyjaśnione :) Liczę na rozwój projektu i oczywiście życzę znajdowania ciekawych dziur.

Adaz
Kontaktowanie:

Postautor: Adaz » 30 maja 2016, 21:03

Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam

Sabcio
Kontaktowanie:

Postautor: Sabcio » 31 maja 2016, 8:26

Witam Wszystkich znajomych i nieznajomych. Czasami podczas wyjazdów mam chwilę aby "wypuścić ptaka" i uwiecznić ciekawe miejsca "z innej perspektywy".

TailEndCharlie
Kontaktowanie:

Postautor: TailEndCharlie » 31 maja 2016, 8:57

Cześć. Pięknie wszystkich witam, czasami może coś napiszę, ale głównie - jak sama nazwa wskazuje - zabezpieczam tyły :mrgreen:

Lewarus
Kontaktowanie:

Postautor: Lewarus » 01 cze 2016, 23:00

Cóż, wypadałoby się przywitać...
A więc witam, a jeżeli są tu jacyś harcerze poza mną, to czuwaj. :mrgreen:
Coś o mnie:
Jak już niektórzy zauważyli jest harcerzem, konkretnie w "Złotej Ósemce" im. Zawiszy Czarnego w Sławkowie.
Od kilku lat zajmuję się znajdowaniem różnych dziur głównie w województwie Śląskim, często zupełnie przez przypadek, oczywiście wykonując przy tym niemało zdjęć.
Ponadto czasami zdarzy mi się wyrwać w góry.
Innymi moimi pasjami są motoryzacja, rysunek, czasami słychać się da także donośną kakofonię mej gitary. :lol:
Więcej o sobie nie napiszę póki co, gdyż zajęłoby to naprawdę wiele miejsca, zwłaszcza że same moje zainteresowania są bardzo rozległe. :mrgreen:

Psina
Kontaktowanie:

Postautor: Psina » 02 cze 2016, 8:52

Witam wszystkich
Jestem Psina i mieszkam w Zagłębiu, Cieszę się iż powstało takie forum bo takich jak my (pozytywnie walniętych) jest nie wielu
Poza wyszukiwaniem sobie w wolnym czasie miejsc o których moja żona mawia, że czekają tam na mnie tylko nielegalni imigranci :lol: interesuję się też militarką okresu IIwś ciemnej strony mocy (IIIRzesza) chodzi o większe gabaryty oraz jestem członkiem prężnie działającej GRH na południu kraju .
Na razie tyle o mnie.
Cieszę się, że mogę was poznać na tym forum

Wróć do „Przywitaj się :-)”